Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineberni2013 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt OPAŁEK w IGN Projekt
10267 odwiedzin | wpisów: 41, komentarzy: 110, obserwuje: 8

Kominek 🙂

autor: berni2013 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Brakuje jeszcze 2 półek z boku , potem tylko obłożyć go kamieniem naturalnym na całości i przykleić opaski z granitu dookoła wkładu i na półkach i myślę że bedzie całkiem fajny... żałuję że go nie zwęziłam od połowy w górę może lepiej by wyglądał niż taki prosty- a na ten uskok bym polożyła kamień i by była taka półka dookoła, no ale teraz już za późno...Komentarze (2)
autor:widok  dodano: 9 dni temu
Ktoś tu kiedyś pisał że na zmiany w trakcie budowy nigdy nie jest za późno ;) A serio, to dopóki nie obłożony płytkami/wykonczony to chyba zmiana regipsów to nie problem. Jeśli ma Cię to potem zawsze kłuć w oczy jak bedziesz na niego patrzeć. Wg mnie teraz też jest ładnie, szczególnie jeśli planujesz nowoczesne wnętrze. Powodzenia!
autor:pa.00  dodano: 9 dni temu
Ja nad zabudową kominka myślałam bardzo długo.Przeglądałam różne strony internetowe,i znalazłam jedno,jedyne zdjęcie w necie kominka,który mi pasował.
Nie żałuję,że tyle zwlekałam z decyzję,teraz mam taki kominek- zabudowę,który idealnie pasuje do wnętrza.Jak masz być niezadowolona z zabudowy kominka i braku półki,to tak jak wyżej ktoś napisał,zmień puki masz jeszcze taką możliwość :)
Pozdrawiam.